Komplexní řešení pro Váš stavební projekt

Váš partner pro všechny fáze Vašeho stavebního projektu:

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a pomůžeme Vám s realizací Vašeho vysněného projektu.

Vypracovat poptávku

Od A-Z

Nabízíme komplexní služby na míru v oblasti stavebnictví od zpracování zakázky až po vlastní realizaci díla. Naší jedinečností je současný provoz vlastních stavebnin, výrobny betonu a betonových dílců, což dává zákazníkovi možnost řešit svůj stavební projekt na jednom místě, tudíž efektivněji a ekonomičtěji.

Kdo jsme?

Jsme česká stavební společnost se sídlem v městysu Křižanov na Vysočině působící na trhu více než 20 let o velikosti středního podniku s rozsáhlým zázemím a těžkou stavební technikou.
Postaráme se o kontrolu kvality v celém procesu stavby, dodržujeme termíny a plníme závazky. Máme profesionální tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi, který Vám rád pomůže vybrat optimální řešení pro Vaši stavbu.
Přijeďte nás navštívit, jste srdečně zváni.

Co umíme?

Provádíme novostavby, rekonstrukce, modernizace.
Stavíme rodinné domy, stavby občanské vybavenosti, průmyslové a zemědělské objekty, inženýrské stavby. Zhotovíme hrubou stavbu nebo dodáme dílo na klíč.
Nabízíme poradenství v oblasti dokumentace staveb, i s ohledem na možnost zefektivnění díla pomocí prefabrikace – prefabrikované základy, suterén, výtah.
Navrhneme, vyrobíme, dopravíme a smontujeme železobetonovou halu, vč. založení, střechy a opláštění.

Řekli o nás

Při výběru zhotovitele naší nové haly jsme se rozhodli pro firmu Stylstav Křižanov. Firma dodala halu včetně opláštění a podlah. Celý proces od začátku po konec proběhl hladce a efektivně. Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou práce, odborným přístupem a schopností firmy dodržet plánované časové harmonogramy. Komunikace s týmem byla vždy přímočará a profesionální, což značně usnadnilo koordinaci našeho rozsáhlého projektu.

Vladimír Molva, předseda představenstva

Zemědělské družstvo Nové Město na Moravě

Musím říci, že spolupráce s vaší firmou na dodávce jímky s příslušenstvím byla velice dobrá. Dodávka i montáž proběhla tak, jak bylo domluveno a absolutně bez problémů.

Jiří Vrbata

Město Týnec nad Sázavou

Sportovní zázemí v obci Bory, vybudované firmou Stylstav Křižanov, je ukázkou profesionality a skvělého přístupu k práci. Moderní a funkční areál splnil veškerá naše očekávání a stal se velkým přínosem pro celou obec. Děkujeme Vám za Vaši vynikající práci a těšíme se na případnou další spolupráci. Firmu Stylstav Křižanov s radostí doporučujeme i dalším klientům.

Ing. Lucie Dostálová, starostka

obec Bory

Jsme velmi spokojení s odebíranými výrobky (jímkami) a také s výbornou komunikací společnosti a to jak při poptávání a objednávání jímek, tak při vývozech. Je možné se domluvit na termínu vývozu, řidič je šikovný a auto má silnou hydraulickou ruku, takže není nutné objednání jeřábu. Tuto společnost doporučujeme.

Ing. Martina Labudová, příprava výroby

Pahamont s.r.o.

Firma Stylstav Křižanov pro nás realizovala multifunkční učebnu, mateřskou školu a tělocvičnu. Oceňujeme jejich profesionální přístup, kvalitu práce a dodržování termínů. Spolupráce s nimi byla bezproblémová a s výsledkem jsme nesmírně spokojeni. Firmu Stylstav Křižanov můžeme vřele doporučit.

Uhlíř Oldřich, starosta

obec Moravec

Spolupráce se Stylstavem Křižanov na zateplení našeho obecního úřadu v Horní Libochové probíhala bezproblémově. Oceňujeme jejich profesionalitu, flexibilitu a dodržování harmonogramu i rozpočtu. Díky jejich práci je náš úřad energeticky efektivnější a komfortnější pro práci i pro klienty. Firmu Stylstav Křižanov můžeme s jistotou doporučit.

Pavel Dvořák, starosta

obec Horní Libochová

Chtěl bych vyjádřit spokojenost s prací stavební firmy Stylstav z Křižanova. S jejich pomocí jsme dosáhli významných modernizací staveb, které každodenně využívají občané našeho městyse, jako je např. přístavba základní školy. Mohu doporučit firmu Stylstav Křižanov coby profesionálního dodavatele stavebních prací.

Ing. Jiří Servít, starosta

městys Měřín

realizovaných
staveb

tun betonu ročně
kapacita betonárny

let na trhu
2004 - 2024

Hlavní město Praha,Středočeský kraj,Benešov,Beroun,Kladno,Kolín,Kutná Hora,Mělník,Mladá Boleslav,Nymburk,Praha-východ,Praha-západ,Příbram,Rakovník,Jihočeský kraj,České Budějovice,Český Krumlov,Jindřichův Hradec,Písek,Prachatice,Strakonice,Tábor,Plzeňský kraj,Domažlice,Klatovy,Plzeň-město,Plzeň-jih,Plzeň-sever,Rokycany,Tachov,Karlovarský kraj,Cheb,Karlovy Vary,Sokolov,Ústecký kraj,Děčín,Chomutov,Litoměřice,Louny,Most,Teplice,Ústí nad Labem,Liberecký kraj,Česká Lípa,Jablonec nad Nisou,Liberec,Semily,Královéhradecký kraj,Hradec Králové,Jičín,Náchod,Rychnov nad Kněžnou,Trutnov,Pardubický kraj,Chrudim,Pardubice,Svitavy,Ústí nad Orlicí,Kraj Vysočina,Havlíčkův Brod,Jihlava,Pelhřimov,Třebíč,Žďár nad Sázavou,Jihomoravský kraj,Blansko,Brno-město,Hodonín,Brno-venkov,Vyškov,Hodonín,Znojmo,Břeclav,Olomoucký kraj,Jeseník,Olomouc,Prostějov,Přerov,Šumperk,Zlínský kraj,Kroměříž,Uherské Hradiště,Vsetín,Zlín,Moravskoslezský kraj,Bruntál,Frýdek-Místek,Karviná,Nový Jičín,Opava,Ostrava-město