Výroba betonových nádrží, jímek, retenčních nádrží, vsakovacích nádrží

Železobetonové nádrže, jímky jsou ideálním řešením pro ty, kteří hledají pevné, odolné a vodotěsné řešení pro shromažďování odpadních či dešťových vod. Jejich výhodou je vysoká životnost, odolnost a pevnost, variabilita celkového objemu, rychlá a snadná instalace, cena.

Vypracovat poptávku

Naše betonové nádrže prošly důkladnou optimalizací tvaru a statiky, čímž se pyšní výjimečnou odolností a zvládnou i přejezd těžkých vozidel do 40 tun. Nabízíme širokou škálu objemů od 4 m³ do 18 m³. Nádrže jsou staticky dimenzovány na kombinaci zatížení zahrnující zásyp 0,5 - 1,5 m a přejezd těžkých vozidel do 40 t. Standardně je vstup do jímek tvořen otvorem ve stropu o průměru 600 mm, jehož umístění lze na objednávku upravit dle vašich požadavků. Vstupní otvor je možné na zakázku osadit skruží s kónusem nebo pouze konusem. Samozřejmostí je instalace poklopů do třídy D400 v požadovaném rozměru. Do nádrže provádíme vývrt o průměru 225 mm dle vašich požadavků se systémovým gumovým těsněním pro připojení plastového potrubí. Cena jímky je kalkulována na základě poptávky a zahrnuje položkové ceny, dopravu i montáž. Prodej a montáže jímek zajišťuje zkušená společnost Stylstav Křižanov.

Jedná se o prostorový prefabrikovaný dílec podzemní nádrže vyrobený v jednom kuse se dnem s ostatními navazujícími prvky (skruž, zákrytová deska, kónus, poklop, atd ) dohromady tvořící systém sloužící k retenci dešťové či splaškové vody. Různými kombinacemi jednotlivých prvků lze docílit individuálních sestav s různými objemy a vlastnostmi. Výška jímky je volitelná a určuje celkový objem sestavy. Další zvětšení objemu dosáhneme přidáním skruže, anebo vzájemným propojením jímek.

KRUHOVÉ JÍMKY

4-8 m³HRANATÉ JÍMKY

8-17 m³Často kladené otázky

Požádejte o odbornou pomoc: Pokud si nejste jisti výběrem vhodné jímky, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Objednejte si jímku ještě dnes!

Jímky jsou betonovány jedním licím cyklem bez vzniku pracovní spáry, ZARUČUJEME VODOTĚSNOT zkouškou dle ČSN 75 0905!

Vyplňte kalkulátor v našem e-shopu

Hned se dozvíte výslednou cenu včetně dopravy a uložení. Nebo nás kontaktujte telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme s výběrem vhodné jímky.

Zdarma

● Uložení jímky hydraulickou rukou do hmotnosti 9 tun (12m³ jímka)
● Až dva otvory s ozasením průměru 200mm v hodnotě 500,- Kč/otvor.
Nabízíme jímky různých objemů, které jsou vhodné pro jímání splaškových i dešťových vod, retence, zásaky. Výborný poměr kvalita/cena.

Máte zájem o naše produkty nebo služby?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Rádi vám poradíme a zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku.


 
CAPTCHA code
Nahrávám
Vaše zpráva byla v pořádku odeslána.

Zaměstnance společnosti tvoří kvalifikované osoby ve svých oborech činnosti.

Osvědčení o shodě

Hlavní město Praha,Středočeský kraj,Benešov,Beroun,Kladno,Kolín,Kutná Hora,Mělník,Mladá Boleslav,Nymburk,Praha-východ,Praha-západ,Příbram,Rakovník,Jihočeský kraj,České Budějovice,Český Krumlov,Jindřichův Hradec,Písek,Prachatice,Strakonice,Tábor,Plzeňský kraj,Domažlice,Klatovy,Plzeň-město,Plzeň-jih,Plzeň-sever,Rokycany,Tachov,Karlovarský kraj,Cheb,Karlovy Vary,Sokolov,Ústecký kraj,Děčín,Chomutov,Litoměřice,Louny,Most,Teplice,Ústí nad Labem,Liberecký kraj,Česká Lípa,Jablonec nad Nisou,Liberec,Semily,Královéhradecký kraj,Hradec Králové,Jičín,Náchod,Rychnov nad Kněžnou,Trutnov,Pardubický kraj,Chrudim,Pardubice,Svitavy,Ústí nad Orlicí,Kraj Vysočina,Havlíčkův Brod,Jihlava,Pelhřimov,Třebíč,Žďár nad Sázavou,Jihomoravský kraj,Blansko,Brno-město,Hodonín,Brno-venkov,Vyškov,Hodonín,Znojmo,Břeclav,Olomoucký kraj,Jeseník,Olomouc,Prostějov,Přerov,Šumperk,Zlínský kraj,Kroměříž,Uherské Hradiště,Vsetín,Zlín,Moravskoslezský kraj,Bruntál,Frýdek-Místek,Karviná,Nový Jičín,Opava,Ostrava-město